15

Monday, October

Tanie kolonialne meble na wysoki połysk sklep

Aktualnie realizowane inwestycje poznańskich deweloperów
 /  / Aktualnie realizowane inwestycje poznańskich deweloperów
Aktualnie realizowane inwestycje poznańskich deweloperów

Aktualnie realizowane inwestycje poznańskich deweloperów

Aktualnie realizowane inwestycje poznańskich deweloperów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W związku z kryzysem gospodarczym osłabła też kondycja poznańskich deweloperów. Nie mogą liczyć na przychylność banków, zmuszeni też zostali do zmniejszania cen mieszkań zarówno tych przeznaczonych dla szerokiego odbiorcy jak i nieruchomości w Poznaniu o podwyższonym standardzie.

W ostatnim roku wiele luksusowych poznańskich projektów zostało zawieszonych lub wstrzymanych. Podobnie wygląda sytuacja powstających w Poznaniu biurowców. W ciągu następnych kilku lat inwestorzy planowali oddać do użytkowania kolejne 150 tys. m kw. powierzchni, dziś mówią o konieczności zweryfikowania planów (obecnie w budowie jest około 50 tys. m kw). Do największych inwestycji należą: już oddany budynek biurowy przy ul. Szyperskiej, a w 2010 r. dołączą do niego kolejne budynki: kompleks Malta Office Center przy ul. Abpa A. Baraniaka i biurowiec Skalar Office Center przy ulicy Hetmańskiej. Prowadzone są prace budowlane przy budynku handlowo-biurowego Galeria MM u zbiegu ulic św. Marcina oraz Alei Marcinkowskiego, a w II kwartale 2010 rozpocznie się realizacja Corner Point zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Krańcowej.

Poza realizacją zakrojonych na szeroką skalę projektów deweloperzy w dalszym ciągu inwestują w domy w Poznaniu zarówno wolnostojące jak i w domy szeregowe w Poznaniu i w jego sąsiedztwie. Powstają nowe lokale na osiedlu Stefana Batorego, na osiedlu Nowe Koninko, w sąsiedztwie Rezerwatu Żurawiec, w Biedrusku, Czapurach, Komornikach, Kamionkach, Skórzewie i innych lokalizacjach.

Tags: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, armatura łazienkowa Apavisa, szycie firan kędzierzyn, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Fotoprzekaźnik Sick, złomowanie auta tarnobrzeg, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, usuwanie graffiti toruń, geodeta głogów cennik, Tanie multiplikatory, balayage kraków

About the author:

Related posts
Primacon taśmy transportujące, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, przeszczep chrząstki warszawa, radio taxi ketrzyn, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Umywalka narożna Simas Arcade, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, armatura łazienkowa Dornbracht